Домогаров: Я старий вовк, який втомився від життя

Дата публікації
Перегляди
2255
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Домогаров: Я старий вовк, який втомився від життя

Домогарова обтяжує слава / Фото: Архів

49-річний актор уникає світського життя і не любить говорити про особисте.

Відомий російський актор Олександр Домогаров розповів "Газете Киевской", як його обтяжує слава, як пережив загибель сина і як ставиться до того, що його називають старіючим секс-символом.

"Який з мене секс-символ!? Ну, подивися на мене: я замучена людина, старий вовк, який втомився від життя і живе тільки в своїй барлозі ", - обурюється Домогаров.

Актор, відомий лютою ненавистю до журналістів, стверджує, що його життя не повинне бути надбанням громадськості.

"Вимог у мене не так багато: прошу, щоб на зйомках "поселили" в теплий вагончик і ізолювали від людей, які кажуть:"А можна з вами сфотографуватися?" Хіба я схожий на мавпу або коалу в зоопарку? З їжі мені теж потрібно небагато: курка з бульйоном, чай і багато кави. Дуже багато. Але без цукру", - говорить він.

У 2008 році син Домогарова загинув у ДТП і актор сам ледь не втратив життя через депресію.

"Смерть сина - найстрашніше випробування для мене. Я довго лежав у лікарні, лікувався. У палату до мене прийшло тільки три товариші, інші відвернулися, як від чуми. Якби не мій брат, не
знаю, чим би все закінчилося. Але людям я тепер не вірю. Мене складно назвати церковною людиною: не тримаю пости, храм не відвідую, але ця депресія змусила прийти до церкви і
вперше в житті висповідатися", - відверто каже він.

Домогаров став відомий завдяки ролі в серіалі "Графиня Демонсоро"
Артист не заперечує, що існує два Домогарова: один в житті, інший - на сцені.

"У кіно і театрі я змушений надягати маску, інакше мене розчавить навколишній світ. Тому у мене немає друзів, коло моїх близьких обмежене. Мій син, колишня дружина Ірина, мій брат ... От і все. Коли були живі батьки, я дуже переживав, щоб вони не прочитали щось про мене і не нервували даремно. А зараз мені все одно. Я живу у себе в будинку під Москвою в оточенні сосен і дерев з моїми улюбленими собаками. Мені вже 49 років, думаю, життя моє саме скоро розрубається", - стверджує він.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2255
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація