Донька Кричевського та син Білик створили свій гурт

Донька Гаріка Кричевського, син Ірини Білик і донька Писарьова об'єдналися в групу "Ангел".

Восени 2009 року на зйомках телепрограми "Шлягер" заслужений артист України Гарік Кричевський представив Україні тінейджерський проект під назвою "Ангел".

Молодий колектив майбутніх зірок складається з трьох учасників: Віккі Кричевської (12 років), Саші Писарьової і Гліба Білика (10 років).

Віккі разом зі своїм зоряним татом Гаріком Кричевським написала пісеньку під назвою "Секрет", яка і була представлена на "Шлягері". Історія пісні розповідає про перше кохання дівчинки, і показує, що, незважаючи на свій юний вік, можна щиро любити.

"Поки що у нас тріо, - сказала Віккі. - Це мої друзі: Саша і Гліб, але незабаром ми почнемо репетирувати з ще трьома музикантами".

"Може у нашій країні тому і проблеми з вихованням дітей, що у цьому непростому віці з радянських дитячих пісеньок вони відразу ж переходять до прослуховування "дорослих" важких композицій", - каже Гарік Кричевський.

Проект "Ангел" за своєю концепцією ближчий, мабуть, до своєрідного варіанту "Непосед". Зараз йде робота над записом нових пісень та кліпу на пісню "Секрет".

Читайте також:

Син Білик розповів, як мама загубила його у Туреччині

Син Ірини Білик заспівав

У сина Діани Гурцької підозрюють свинячий грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: