Донька соліста "С.К.А.Й." знялась в кліпі

Дочці Олега Собчука, лідера гурту "С.К.А.Й." лише 6 років, а її таланти вже починають проявлятись.

Соліст гурту "С.К.А.Й." розповідає, що Тетянка, як і більшість дівчаток, любить танцювати, співати та малювати. І навіть вчиться робити все це професійно. Проте, Олег не раз зазначав, що "йти" до шоу-бізнесу своїй дитині не радив би.

Але днями на екранах країни з’явився відеокліп, де можна побачити Тетянку в одній з головних ролей. Учасники тернопільського рок-гурту "Пружины нет" вже давно товаришують із гуртом "С.К.А.Й.". І саме дочку фронтмена Олега Собчука хлопці запросили на роль у їхньому дебютному відео. За сценарієм маленька дівчинка бавиться зі снігом, прикрашає снігову бабу, відпускає в небо повітряні кульки… Олег запитав доньку, чи хотіла б вона взяти участь у такому заході – Тетянка із захватом погодилась.

"Я не хочу чогось забороняти своїй дитині, - каже Олег. - Дуже добре, що вона розвивається у творчому напрямку, я буду це всіляко підтримувати. Але я хочу навчити її відрізняти біле від чорного, справжнє від фальшивого. Вона повинна вміти самостійно робити правильний вибір. Це головне".

Акторський дебют маленької красуні можна побачити у кліпі під назвою Zimama.

Читайте також:
 "С.К.А.Й." влаштував пожежу у нічному клубі
"С.К.А.Й" знімуть у новому кліпі відомого бізнесмена
Гурт "C.К.А.Й." влаштував велотур


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: