"Душевний" сольник мера: Черновецький заспівав всього дві пісні

Київський мер виступив укладачем збірки "Від мера з любов'ю", заспівавши сам лише дві пісні.

У київських крамницях з'явився довгоочікуваний диск Леоніда Черновецького "Від мера з любов'ю". Як виявилось, міськи голова записав всього дві пісні своїм голосом, решта - його улюблені пісні у виконанні Михайла Шуфутінського або Крістіни Орбакайте.

На самому початку, в "Пісні про рушник", Черновецкий ділиться із слухачами історією з життя. Пісню цю він присвятив мамі.

"Моїй матусі. Сибірячці. Дуже красивій російській жінці. Красуні. Вона прожила дуже суворе життя. Цю пісню я співав їй за декілька хвилин до її смерті, сидячи поряд з нею на ліжку. І в руках моїх була її рука. Вона була щаслива, тому що з цією піснею народився новий українець, її улюблений син Льончик", - емоційно говорить мер перед початком пісні.

Список пісень диску, в порівнянні із заявленим, змінився - тут немає пісні "Свічки" і "Кохана моя", на які мер навіть зняв кліпи.

Крім того, немає і пісні Софії Ротару "Білий танець" - з нею мер не зміг домовитися щодо авторських прав.

Як повідомили близькі до Черновецького люди, перед релізом диска всі договори про передачу авторських і суміжних прав були підписані, виплачені авторські відрахування, а випускаюча компанія отримала контрамарки, згідно із законодавством.

Але мер чомусь не захотів співати все, а виступив лише "укладачем збірки", включивши туди "пісні, які знайшли відгук в серцях".

Читайте також:

"Душевний" сольник Черновецького надійшов у продаж

Пісні Черновецького приворожили Інтернет

Черновецький щось вигадає, щоб довести свою "нормальність"

Черновецький не випускає диск через авторські права

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: