Дядя Жора та Вінницька - дуелянти у "Танцюю для тебе" (відео)

Минулої суботи,18 жовтня, проект не залишила жодна з пар учасників.

Станцювавши на дуелі у "Танцюю для тебе", Олег Лісогор та Мар’яна Гординська та їхні суперники – Дядя Жора та Ірина Бочай – отримали однакову кількість глядацьких голосів. Результати sms-голосування виглядали так: 49,11% за одну пару та 50,89% за іншу. Оскільки за правилами проекту така різниця менше 1% вважається статистичною похибкою, члени журі впродовж однієї хвилини мали вирішити, хто покине шоу. Судді прийняли безпрецедентне рішення – залишити обидві пари.

Во Франковске вынужденные каникулы
dance.1plus1.ua
Дядя Жора та Ірина Бочай - дуелянти
"Здійснилася моя мрія,  – зізналась приватний нотаріус Ірина Бережна. – Кожного ефіру я почуваюся як гонець, який приносить погані новини. А сьогодні я нарешті принесла гарну звістку, і це дуже приємно!"

Рішення журі призвело до неочікуваної розстановки пар у турнірній таблиці. Пара Олег Лісогор та Мар’яна Гординська набрала найвищі бали і стала лідером ефіру. Натомість Альона Вінницька та Андрій Матвієнко знову потрапили на дуель.

"У нас були найсильніші номери, – переживала хореограф пари Олена Шоптенко. – Не розумію, як таке могло трапитись. Це що, форс-мажор? Схоже, у журі є свої вподобання, інакше як пояснити, що нашим конкурентам за грубі помилки ставлять високі оцінки?"

На цьому сюрпризи не закінчились. Коли визначились з лідерами та аутсайдерами, з’ясувалося, що три пари набрали однакові суми балів – по 76. І знову журі млао назвати майбутніх дуелянтів. Порадившись, судді обрали… Дядю Жору та Ірину Бочай. Тут Ірина вже не стримала сліз.
"Мої діти так переживають! – зізналася вона за лаштунками. – Вони так раділи, що ми залишилися в проекті, а тут знову… Сили вже на межі, навіть молоко зникло (Ірина ще годувала найменшу дочку)…"

вінницька, танцюю для тебе
dance.1plus1.ua
Альона Вінницька та Андрій Матвієнко боротимуться на дуелі
Прогнозувати результати наступного туру змагання, що відбудеться 25 жовтня, неможливо – усе залежить від глядацького голосування.

 Поспілкуватися з героями проекту, переглянути фото та відео закадрового життя, поділитись враженнями та поставити запитання будь-кому з учасників проекту ви зможете на Інтернет-сайті dance.1plus1.ua.

ВідеоЯк Вінницька готується до поєдинку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: