Джей Ло не дає жити коханій колишнього чоловіка

Подруга колишнього чоловіка Дженніфер Лопес вимагає від акторки 10 мільйонів доларів за те, що вона заважає їй нормально жити.

10 мільйонів вимагає Клаудія Васкез від Дженніфер Лопес за те, що та заважає закінчити їй фільм про чоловіка.

Дженніфер Лопес, яка майже забула про свій 11-місячний шлюб з Оджані Ноа в 1997 році, отримала нещодавно 10-мільйонний позов від його нової дружини Клаудії Васкез, яка звинувачує Джей Ло, що вона заважає їй жити і працювати.

"Я просто намагаюся захистити від неї своє життя і кар'єру. Це несправедливо, що Дженніфер належать всі гроші на планеті! Чому вона так причепилася до тієї, яка в її житті взагалі нічого не значить? Вона втручається в моє життя, роботу моєї компанії і навіть долю моїх дітей", - говорить Васкез.

Виявилося, що Дженніфер буквально ненавидить Клаудію, адже саме через неї вона розлучилася з Оджані Ноа, після чого Васкез виступила продюсером секс-запису за участю Лопес, зробленого під час того 11-місячного шлюбу.

Клаудія стверджує, ніби після того випадку Дженніфер як і раніше не дає їй проходу і перешкоджає закінченню її чергового фільму, цього разу присвяченого важкою іммігрантському життю Оджані: "Я вже витратила величезні гроші на цей фільм, залишилося лише закінчити його і випустити в прокат".

Читайте також:

На день народження Наомі Кемпбелл прилетіла Джей Ло

Дженніфер Лопес затримали на російській митниці

Дженніфер Лопес перевтілилась у Мерлін Монро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: