Едуард Хіль дав концерт у московському нічному клубі

"Містер Трололо" Едуард Хіль дав концерт у московському нічному клубі. Артист заспівав і композицію, яка зараз стала відомою завдяки Інтернету.

Едуард Хіль
LifeShowbiz
Едуард Хіль дав концерт у московському нічному клубі
Едуард Хіль виступив у Москві разом із сином. Після того, як Едуард Анатолійович став популярним в Інтернеті, він вперше представив публіці свого головного композитора.

Едуард Хіль приїхав до Москви напередодні концерту в клубі "16 тонн" разом з усією родиною. І навіть на сцені улюблені домочадці не залишили Едуарда Анатолійовича. У середині концерту до публіки вийшов його син Дмитро Хіль, який сьогодні робить всі аранжування на пісні батька, а також пише для нього музику.

"Діма - мій головний помічник, - поділився 75-річний Едуард Анатолійович. - Вся моя спадщина в електронному вигляді збережено ним".

Метр радянської естради, який у своєму поважному віці отримав прізвисько Містер Трололо, перетворив навіть концерт в клубі, де зазвичай зустрічаються зірки рок-сцени, в творчий вечір. Він розповідав публіці, яка на 99% складалася з молоді, байки з життя і ділився тим, як йому живеться після того, як його вокаліз став вселенським хітом.

"Мене навіть дружина тепер Трололімоном називає, - усміхається Едуард Анатолійович. - "Трололімон, помий посуд. Трололімон, винеси сміття." Але я не ображаюся, тому що, як би мене не називали, мої пісні від цього не стають гіршими".

Окрім членів сім'ї Хіля, на концерт прийшов і син композитора Аркадія Островського, який подякував Едуарду Анатолійовичу за те, що той допомагає зберігати пам'ять про його батька.

"Едуард Хіль був дуже дружний з татом, - розповів Михайло Островський. - А тепер ми підтримуємо з ним найтепліші стосунки".

Читайте також: 

Містер Трололо почав гастролювати

Містер "Трололо" нарощує популярність: ремікси на його пісню б'ють усі рекорди

Едуард Хіль погодився перейменуватися в "Трололомена"

ВідеоЕдуард Хіль виступив у нічному клубі разом із сином

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: