Едуард Хіль заспіває китайською мовою

"Містер Трололо" Едуард Хіль не проти заспівати чукотською та китайською мовами свій хіт, який підірвав Інтернет.

Нагадаємо, півроку тому знаменитий радянський співак Едуард Хіль раптом прославився на весь світ своїм вокалізом без слів. Пісенька "ТРО-ло-ло" стала хітом в мережі через 40 років після написання. У артиста розпочалося нове життя - Хіль встиг дати кілька концертів у Москві та Петербурзі. Після чого загорівся новою ідеєю - заспівати головну пісню свого життя з повноцінними словами.

Нагадаємо, що спочатку до вокалізу вірші додавалися, але вони чимось не влаштували радянську цензуру. Повертатися ж до старого тексту Хіль не захотів. Тому співак оголосив конкурс на найкращий текст до його хіта.

На електронну адресу артиста полетіли листи. Було прийнято рішення зробити "збірну солянку" з найсимпатичніших куплетів, надісланих на конкурс і назвати цю справу "Гімн планети Земля".

"Це має бути дуже цікаво, коли зроблять такий загальний текст, до якого увійдуть окремі рядки або цілі куплети різними мовами. Може бути, і чукчі переможуть, а, може бути, увійдуть якісь рядки на китайською мовою", - поділився Едуард Хіль.

Читайте також:

Містер Трололо почав гастролювати

Містер "Трололо" нарощує популярність: ремікси на його пісню б'ють усі рекорди

Едуард Хіль погодився перейменуватися в "Трололомена"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: