Екс "ВІА Гра" знялась в комедії

Колишня солістка "ВІА Гри" Віра Брежнєва зіграла одну з головних ролей у російській романтичній комедії "Любов у великому місті".

У стрічці режисера Марюса Вайсберга також задіяний Олексій Чадов, Володимир Зеленський і Філіп Кіркоров у ролі Святого Валентина.

Как в Севастополе борются с кризисом
Віра Брежнєва знялась в комедії "Любов у великому місті", Фото: liveinternet.ru
Дія фільму відбувається в Нью-Йорку. Три друга - Артем (Олексій Чадов), Ігор (Володимир Зеленський) і Оле, російський фін (Віллі Хаапасало) працюють на чужині, а у вільний від роботи час ходять у сауну, у стриптиз-бари, заводять короткі й ні до чого не зобов'язуючі романи. Секс для них давно перетворився в забіг на короткі дистанції, спокушені жінки - у трофеї, а тріумфальні перемоги - головна тема обговорення під час кожної парубоцької вечірки.

На черговій вечірці в одному із клубів людина дивного вигляду піднімає келих і вимовляє тост. Після вечірки й дивного тосту герої не можуть займатися сексом. Спантеличені питанням, як повернути чоловічу силу, вони в розпачі починають відвідувати фахівців.

Зрештою, пошуки приводять їх до людини з вечірки, якою виявляється Святий Валентин (Філіп Кіркоров), і з'ясовують, що той, застосувавши свої містичні здібності, закодував їх від безладних зв'язків. Їх врятує лише один засіб - любов. Залишилося знайти її.

Режисер картини - Марюс Вайсберг, відомий за шпигунсько-хуліганською комедією "Гітлер, капут!", у якій зіграли світська тусовщиця Ксенія Собчак.

У фільмі "Любов у великому місті", крім Брежнєвої, Чадова, Кіркорова й Зеленського, також знялися Настя Задорожня, Олеся Железняк і Аліка Смєхова.

Стрічка, повністю знята в США, вийде на екрани 5 березня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: