Ельдару Рязанову – 80

Знаменитому режисеру Ельдару Рязанову, творцю улюблених на пострадянському просторі фільмів "Карнавальна ніч" та "Іронія долі", виконується сьогодні 80 років.

Ельдар Рязанов
Ельдар Рязанов святкує ювілей - 80 років. (Фото - kino-teatr.ru)
В Росії (а мабуть і в Україні) немає людини, хто б не бачив фільмів Рязанова. Вже більш ніж півстоліття глядачі сміються і плачуть над його картинами "Карнавальна ніч", " Дівчина без адреси ", " Гусарська балада ", " «Бережися автомобіля ", "Іронія долі, або З легкою парою!", "Службовий роман", "Гараж", "Вокзал для двох", " «Жорстокий романс", "Небеса обітовані", "Старі шкапи". 

А в 2006 році Рязанов, якого по праву називають народним режисером, підніс нам два сюрпризи - фільм "Андерсен. Життя без любові" і "Карнавальну ніч-2". 

Немає практично жодного відомого артиста в Росії, хто не знімався б у фільмах Рязанова. У їх числі Інокентій Смоктуновський і Олег Єфремов, Людмила Гурченко і Лариса Голубкіна, Олег Басилашвілі і Андрій Мягков, Аліса Фрейндліх і Ія Саввіна, Ірина Купченко і Лія Ахеджакова, Валентин Гафт і Олександр Абдулов, Микита Михалков і Олександр Ширвіндт. 

Неймовірний успіх в кіно, як виявилося, не є єдиним для цієї наділеної самими різними талантами людини з неприборкною творчою енергією і жадністю пізнання. 

Рязанов знімає фільми, пише п'єси, прозаїчні твори, вірші і створює телепрограми. На телебаченні, зокрема, Ельдар Олександрович з'явився в 1979 році з передачею "Кінопанорама" і сім років був беззмінним її ведучим. 

Він був автором і ведучим різних телепрограм, яких, за підрахунком самого Рязанова, за 22 роки було більше 200. 

На прем'єрі останнього свого фільму "Андерсен - життя без любові" Рязанов заявив, що завершує кінокар'єру. Проте повірити в це важко. 

Як відзначили друзі, колеги і артисти на його ювілейному вечорі напередодні дня народження в Театрі оперети, творча натура "молодого" Рязанова "не дозволять йому цього зробити". За їх словами, мільйони прихильників Рязанова в країні чекатимуть нових шедеврів від режисера.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: