"Еван Всемогутній" провалився в Японії

В Японії знято з прокату кінострічку "Еван Всемогутній". Причини - посередні касові збори та незнання бібілйного сюжету японцями.

Еван Всемогутній
Lenta.ru
Кадр із фільму "Еван Всемогутній".

Кінокомпанія Universal офіційно підтвердила зняття з прокату на території Японії фільму "Еван Всемогутній". Це рішення мотивується посередніми касовими зборами комедії в США та незнанням більшістю японців біблійного сюжету. 

"В Японії не так багато християн. Молодому поколінню буде складно зрозуміти, в чому суть нашого фильму", -сказав у інтерв'ю представник японського офісу Universal Масао Мітома. 

В той же час, він був змушений винати, що фільм Мела Гібсона "Страсті Христові", також знятий за біблійним сюжетом, був дуже добре прийнятий в Японії. Мітома схильний пояснювати це тим, що "Страсті" були високохудожнім твором, а "Еван Всемогутній" - всього лише комедія.

Страсті Христові
Фільм "Страсті Христові", теж знятий за християнським сюжетом, став популярним в Японії. (Фото: zavet.ru)

 
Це не перший випадок, коли Universal відмовляється від показу своїх стрічок в Японії. Раніше був скасований показ таких фільмів, як "Американський пиріг" та "Борат".
 
Комедія "Еван Всемогутній" стала найдорожчою в історії Голлівуду. Її вартість разом з витратами на рекламу перевищила 200 мільйонів доларів, а збори з моменту прем'єри ще не дійшли до 100-мільйонної позначки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: