Фанати Джексона вимагають скасувати телешоу про розтин співака

На каналі Discovery має вийти телешоу "Аутопсія Майкла Джексона: що насправді вбило Майкла", але фани співака проти цього.

Представники та шанувальники покійного поп-музиканта Майкла Джексона зажадали від телеканалу Discovery відмінити запланований показ телешоу "Аутопсія Майкла Джексона: що насправді вбило Майкла".

Відповідне звернення було направлено представниками Джексона на ім'я виконавчого директора телеканалу Discovery Девіда Заслава (David Zaslav).

Понад дев'ять тисяч шанувальників творчості Майкла Джексона також висловили своє невдоволення, підтримавши спеціальну онлайн-петицію за скасування трансляції телепрограми, в якій планується показати реконструкцію розтину тіла співака.

"Уже саме рішення про те, щоб поставити цю програму в сітку мовлення, є шокуючим свідченням вашого поганого смаку і байдужості до почуттів членів родини Джексонів. Судячи з усього, таке рішення викликане лише вашим недалекоглядним бажанням отримати вигоду зі смерті Майкла, нав'язавши глядачам помилкову думку про те, що ця програма являтиме якусь цінність з медичної точки зору", - йдеться в листі представників фонду спадщини Майкла Джексона.

Автори листа також називають рекламну заставку телепрограми "принизливою, огидною і бездушною". На заставці зображена металева каталка з трупом прикритим простирадлом, з-під якої висунута рука в знаменитій блискучій рукавичці Майкла Джексона.

Читайте також: 

У новому альбомі Майкла Джексона "записався" пародист

Новий альбом Майкла Джексона отримав назву

Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: