Фани Джексона вважають, що Майкл був двійником фараона

Історичний музей в Чікаго зіткнувся з несподіваним напливом відвідувачів.

У Чікаго в історичному музеї сотні відвідувачів. Натовпи роззяв цікавить лише один-єдиний експонат, який, на їхню думку, розкриває таємницю пластичних операцій свого кумира.

Цьому експонату більше 3 тисяч років. Він виконаний з вапняку. Експерти переконані, що твір виконаний між 1550 і 1050 роками до нашої ери. Шанувальників співака приголомшує дивна схожість скульптури з їхнім кумиром. Ті ж сумні очі, той же ніс.

Вперше бюст був виставлений в музеї в 1988 році, незадовго до того, як Майкл Джексон вперше ліг під ніж пластичного хірурга. І в одному з американських ЗМІ було висловлено припущення, що король поп-музики побував на цій виставці, ця скульптура справила на нього незабутнє враження і він попросив свого хірурга "зліпити" його нову зовнішність з єгипетського бюста.

Журнал Le Nouvel Observateur повідомляє, що директорові музею Джиму Філліпсу доводиться відповідати на сотні телефонних дзвінків і листів шанувальників, що цікавляться, чи дійсно є схожість між королем-поп-музики і статуєю.

Читайте також:

Адвокат Джексона спростував чутки про "нового батька" доньки співака

Мозок Майкла Джексона повернули родичам

В гардеробі Джексона знайшли закривавлену жіночу блузку
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: