ФБР оприлюднило секретні документи про життя Джексона

Опубліковано секретне досьє на Майкла Джексона. Для загального доступу розсекречені 333 сторінки досьє поп-ідола сучасності.

Федеральне бюро розслідувань (ФБР) оприлюднило документи слідства з різних справ, пов'язаних із Майклом Джексоном.

"Відповідно до вимог закону про свободу інформації бюро оприлюднило файли слідства, що стосуються поп-зірки Майкла Джексона, який помер раніше цього року. У документі 333 сторінки, розділені на сім папок. У них описуються розслідування, що стосуються чоловіка, який погрожував вбити Джексона, а також різні документи, пов'язані з допомогою ФБР владі Каліфорнії в розслідуванні двох випадків можливого розбещення дітей Джексоном. Слід зазначити, що жоден з цих випадків не був підтверджений в суді", - наголошується в документі.

Тепер матеріали слідства, які досі трималися під секретом, може прочитати кожен, хто зайде на сайт закону про свободу інформації.

"Перша папка була створена офісом ФБР у Лос-Анджелесі, коли до ФБР звернулися з проханням провести розслідування справи проти каліфорнійця, який вже знаходився під арештом за відправлення низки листів з погрозами", - повідомляє ФБР. Чоловік, який погрожував Джексону, одночасно мав намір убити президента США та інших відомих людей. У підсумку він був ув'язнений на два роки.

Друга і третя папки були заведені для матеріалів, що стосуються справи про розбещення Джексоном маленького хлопчика, яке нібито мало місце.

"Слідчі зібрали свідчення знайомих про Джексона, провели допити потенційних свідків і зробили низку інших заходів", - зазначає ФБР.

Генпрокурор США відмовив у проведенні федерального розслідування, звинувачень Джексону влада штату пред'являти не стала.

Четверта папка містить у собі матеріали справи, що стосується вивчення ФБР відеокасети, яко пав'язана з Джексоном, на предмет наявності дитячої порнографії.

Останні три папки включають матеріали, що стосуються процесу над Джексоном в 2003 році. ФБР тоді надавало допомогу владі Каліфорнії, яка проводила розслідування, зокрема, у вивченні цифрового обладнання з будинку співака.

Ніяких нових даних про обставини смерті музиканта в розсекречених документах не міститься.

Читайте також:

ФБР опублікує секретне досьє на Майкла Джексона

Концерт пам'яті Майкла Джексона відмінено

Майкл Джексон буде посмертно удостоєний "Греммі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: