Філіп Кіркоров просить помилувати своїх кривдниць

Філіп Кіркоров вирішив попросити суд не карати Ніну Юрову, яку звинувачують у зломі електронної пошти співака.

 Співак Філіп Кіркоров зробив сенсаційну заяву перед початком чергового засідання Пресненського суду Москви, де сьогодні вирішується доля Ніни Юрової - його колишньої помічниці, що проходить у справі про злом електронної пошти співака.

"Я не прагну крові, для мене ця ситуація дуже неприємна, мене по-іншому виховували батьки, - заявив артист, який до цього наполягав на необхідності ухвалення жорстких заходів щодо Юрової. - Сьогодні я її прощаю і буду просити суд про поблажливість. Я знаю, що подібний злочин карається строком від 7 до 15 років, але я ні в якому разі не хочу, щоб вони потрапили у в'язницю, тому що у них є матері, а моєї вже немає в живих. Я почуваю величезну повагу до всіх жінок, а цих прощаю незважаючи на те, що вони не покаялися і не принесли мені свої вибачення. Хоча, якщо б вони зробили це ще рік тому, нічого цього не було б. Ці люди вбили в мені віру в дружбу і любов".

Нагадаємо, екс-помічниці Філіпа Кіркорова Ніна Юрова та Віра Японцева звинувачуються у зломі електронної пошти знаменитого співака.

Читайте також:

Кіркоров відзначить день народження із Жанною Фріске

Жанна Фріске з Кіркоровим "відірвалась" на святі у Лазарєва

Кіркоров подарував Стоцькій сукню за 20 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: