Фільм про молодість Ісуса

Езотеричне і апокрифічне "Євангеліє епохи Водолія" про юність Ісуса буде екранізоване в однойменний кінофільм.

фільм
Кадр з фільму Нормана Джуісона "Ісус Христос - суперзірка".
Езотеричне і апокрифічне "Євангеліє епохи Водолія" ("The Aquarian Gospel"), присвячене легендам про юність Ісуса Христа, буде перетворено на однойменний кінофільм голлівудським продюсером Уільямом Сісом Кінаном.

Його бюджет складе 20 мільйонів доларів, режисером стане австралієць Дрю Херіот, для якого це буде перша повнометражна ігрова картина. За відомостями газети The Guardian, вже почався кастинг акторів, причому їх підбирають не тільки в Голлівуді, але і в Боллівуді: значна частина зйомок пройде в Індії.

Прем'єра картини, яку продюсер бачить сумішшю з трьох жанрів, - фентезі, бойовика і пригод, заплановано на 2009 рік. 

"Євангеліє епохи Водолія" було вперше опубліковане в 1908 році американським проповідником на ім'я Леві Даулінг. Його книга тематично пов'язана з роботою російського журналіста Миколи Нотовіча, автора "Невідомого життя Ісуса Христа".

Обидва письменники дотримуються ідеї, що Христос між 13 і 33 роками подорожував по Азії, побував в Індії і в Тибеті, і його вчення містить в собі елементи східного містицизму. Христос нібито вчився у мудреців Індії і Тибету, був противником розділу суспільства на касти.

У канонічних євангеліях немає відомостей про те, де і як провів свою юність і молодість Ісус. Ця прогалина породила безліч гіпотез.

Продюсер майбутнього фільму хотів би знімати цю картину, використовуючи ті ж технології, що і творці "Трьохсот спартанців".

Сюжетом картини стануть мандри хлопця Ісуса і його зустрічі з мудрецями-вчителями. У фільмі з'явиться і якась "юна і прекрасна принцеса", але її роль в історії не розголошується.

Режисер Дрю Херіот відомий як автор документального фільму "The Secret" ("Секрет"). Виданий на DVD, фільм отримав статус культового серед прихильників духовних практик "new age".

Продюсер Кінан зайнятий зараз новим фільмом за участю Ліндсі Лохан "Poor Things" ("Бідолашки").

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: