Фільм про українку висунули на "Оскара"

Фільм "Незнайома" про українку, сицилійського режисера Джузеппе Торнаторе, висунуто від Італії на здобуття премії "Оскар".

Фільм
Фільм "Незнайома" Джузеппе Торнаторе. (Фото: cinemadelsilenzio.it)
Фільм "Незнайома" про українку, що стає жертвою торгівців людьми, відомого сицилійського режисера Джузеппе Торнаторе, висунуто від Італії на здобуття премії "Оскар" в категорії "Найкращий іноземний фільм".

За результатами голосування комісії стрічка "Незнайома" обійшла всього на один голос іншого фаворита – фільм "Мій брат – єдиний син" Данієле Лукетті. 

Картина Торнаторе розповідає про українку Ірену, яка приїжджає в Італію у пошуках кращої долі, але потрапляє до рук торговців людьми, які змушують її стати сурогатною матір’ю. 

Головну героїню грає молода актриса з Петербурга Ксенія Раппапорт, злочинця - знаменитий Мікеле Плачідо. Стрічку презентували торік на римському кінофестивалі й вона вже здобула кілька нагород. 

Голова вибіркової комісії Гаетано Бландіні повідомив, що міністерство культурної спадщини Італії виділить 150 тисяч євро на просування та рекламу стрічки-кандидата. 

Торнаторе в минулому вже вдвічі потрапляв до фіналу "Оскара" - з фільмами "Новий кінотеатр Парадізо" та "Людина з зірок". 

Ювілейна 80-та церемонія вручення премії відбудеться 24 лютого наступного року в Лос-Анджелесі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: