Фільм з Кідман обурив католиків

Картина "Золотий компас", в якій головну роль зіграла Ніколь Кідман, стала об'єктом критики американських католиків.

Кідман
Ніколь Кідман у фільмі. (Фото: outnow.ch)
Картина "Золотий компас", в якій головну роль зіграла Ніколь Кідман, стала об'єктом критики американських католиків. Вони вважають, що фільм заохочує атеїзм. Про це повідомляє Sky News.

Ключова релігійна тема романа британського письменника Філіпа Пулмана у фільмі-екранізації його твору подана в пом'якшеному варіанті. Але на думку ряду об'єднань, таких як Католицька ліга США, картина підштовхує дітей до прочитання книг Пулмана, нібито що пропагують атеїзм. "Золотий компас" - це екранізація "Північного сяйва", першого тому з трилогії Пулмана. Сам письменник завжди заперечував, що його книги "продають" атеїзм дітям.

Католицька ліга також бойкотувала кіноадаптацію романа "Код Да Вінчи" і такі картини, як "Остання спокуса Христа" і "Догма".

Головна героїня "Золотого компасу", 12-річна дівчинка на ім'я Ліри Белаква (Дакота Блю Річардс), живе в Оксфорді, що існує в паралельному вимірюванні. Цей світ населений відьмами, ведмедями, що говорять, і іншими фантастичними істотами. У фільмі режисера Кріса Вайца також зайняті Денієл Крейг і Єва Грін.

Кінокомпанія New Line витратила на виробництво і підтримку фільму близько 180 мільйонів, що стало найдорожчим проектом студії.

"Золотий компас" виходить в прокат 6 грудня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: