Фільм за книгою Олександра Турчинова

У Криму почато зйомки фільму за книгою одного з лідерів БЮТ. В головній ролі російський актор Андрій Панін.

Олександр Турчинов
УНІАН
Олександр Турчинов.
Знімальна група київського режисера Олександра Кириєнка (відомого за стрічками "Оранжеве небо" та "Інді") почала роботу над фільмом "Ілюзія страху" в Генуезькій фортеці в Криму. 

В основі сценарію стрічки - перша книга одного з лідерів Блоку Юлії Тимошенко Олександра Турчинова. Це психологічний трилер "Ілюзія страху", яку він написав у 2005 році, коли працював на посаді голови СБУ. В основі сюжету книги - історія переслідування бізнесмена на прізвище Короб.

Генуезька фортеця буде головним знімальним майданчиком для середньовічних епізодів у першій половині листопада. Консульський замок, Георгіївська та Дозорна башти фортеці послужать декораціями храму. 

Фільм буде присвячений життю середньої руки підприємця. Його незаконно заарештовують, у КПЗ з нього знущаються міліціонери, вимагаючи своєї частки від бізнесу. У цій надекстремальній ситуації Короб намагається вирахувати замовника "наїзду". 

Вже на волі він з`ясовує, що в прокуратурі немає жодних даних про його арешт. Герой з`ясовує для себе і інші "дивності": деякі співрозмовники виявляються не реальними людьми, а фантомами, створеними його свідомістю. Це і сусід-психіатр по камері, і посланець рекетирів, і друг дитинства.

Андрій Панін
Головну роль у фільмі зіграє російський актор Андрій Панін. (Фото: zhizn.ru)
Головну роль у фільмі грає російський актор Андрій Панін ("Бригада", "Останній бронепоїзд", "Бій з тінню"). У картині задіяні й інші зірки - Олена Бабенко, Олексій Петренко, Олександр Семчев, Сергій Гармаш, Олексій Горбунов, Данило Співаковський. 

За попередніми даними, поки що до проекту запрошуються спонсори - бюджет перевищує 1,5 мільйона доларів. 

У Криму зйомки заплановані також в Новому Світі, Коктебелі, Лівадії і Ялті. Прем`єра картини запланована на осінь 2008 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: