Фоззі з "ТНМК" написав збірку оповідань завдяки собаці

Свій перший літературний проект представить публіці вокаліст та автор пісень групи "Танок на Майдані Конго" Олександр Сидоренко, якого більше знають, як Фоззі.

Баннер
Фоззі з "ТНМК" написав збірку оповідань завдяки собаці
Учасник гурту "ТНМК" Фоззі представить зібірку своїх оповідань.

Книга під назвою "Ели воду из-под крана" - збірка оповідань "генетично пов’язаних з Харковом та шаленими 90-ми".

Це не мемуари, це — белетристика. До збірки під назвою "Ели воду из-под крана" увійшло сім оповідань, робота над книжкою тривала рік.

"Більша частина цих історій з’явилась взимку, під час вигулу собаки, - пояснює автор. - Чому саме взимку? А тому, що в інші пори року тепліше і можна читати в телефоні спортивні новини (що саме по собі цікавіше за все) із інтернету, а взимку руки мерзнуть. А зайняти себе чимось потрібно. Історії потрохи склеювались в сценарні плани в телефоні. Коли вісім скелетів таких історій склеїлись (восьме оповідання мене попросили не писати всі чотири людини, яким я розповів його ідею, я так і зробив), настав найважчий момент…Робити було нічого, за вікном кафе було море, до концерту ще залишався цілий день і довелося починати…"

Презентація книги відбудеться в рідному місті Фозза Харкові 22-23 квітня. А на початку травня Фоззі запрезентує "Ели воду из-под крана" і київській публіці.

Читайте також:

У Празі "ТНМК" пили пиво та знімали кліп

Фагота із ТНМК у Нью-Йорку затримала поліція

Як Фагот пив пиво, а Quest Pistols тикав дулі
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: