Future shorts. Made in Ukraine

Компанія „Артхаус Трафік” святкує роковини приходу в Україну Future Shorts.

Компанія „Артхаус Трафік” разом із глядачами святкує роковини приходу в Україну найбільшої світової мережі короткометражного кіна Future Shorts. Нині мандрує великими українськими містами спеціальна програма, підготовлена до цього «короткометражного дня народження». Це Future shorts. Made in Ukraine – підбірка українського короткометражного кіна, до якої увійшли найкращі вітчизняні короткометражки останніх років... До Future Shorts. Made in Ukraine увійшли фільми улюбленців фестивальної публіки, а також роботи молодих авторів. Протягом травня день народження Future Shorts святкується в усіх містах України, де зазвичай демонструються підбірки Future Shorts: у Києві, Одесі, Харкові і Донецьку.

Цими днями Future Shorts. Made in Ukraine – у Києві. Наразі, у середу, 23 травня, о 16:30 у столичному кінотеатрі „Батерфляй-Ультрамарин” (Блакитна зала) відбудеться прес-конференція з режисерами та організаторами проекту.

Спеціальний гість прес-конференції – голова Державної служби кінематографії Ганна Чміль. Ну а початок показу о 17:00.

Прес-реліз, а також описи фільмів програми у форматі Word та кадри поліграфічної якости можна скачати на офіційному сайті проекту www.futureshorts.com.ua.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: