Future shorts: Найкраще

Найкращі вітчизняні короткометражки останніх років демонструватимуться протягом місяця в Києві у рамках фестивалю Future shorts. Made in Ukraine.

Серед інших, на фесті буде представлена анімаційна картина "Злидні" Степана Коваля, - переможця Берлінале, автора пластилінового мультфільму "Йшов трамвай дев’ятий номер". Цього разу режисер звернувся до теми гуцульської народної казки, за сюжетом якої вередливі створіння - "злидні", - оселилися в будинку Петра та Марічки, і господарі ніяк не можуть їх позбутися. Його фільм - учасник офіційної програми Берлінського міжнародного кінофестивалю, - повідомляє портал www.newsru.ua.

Окрім того, гості фестивалю зможуть побачити зроблену в Німеччині короткометражну стрічку Віри Яковенко "Блондинка помирає двічі". А ще один фестивальний фільм "Трагічне кохання до зрадливої Нюськи" Тараса Ткаченка знято за новелою сучасного еротичного письменника Юрія Винничука "Граната на двох".

Також будуть показані п’ять експериментальних фільмів із серії "Кіно Бабахів" режисера Дмитра Шияна. А від метра української анімації Євгена Сивоконя - "Засипле сніг дороги" - унікальна стрічка, знята з застосуванням техніки піску. Цей фільм вже відзначено як "Найкращий анімаційний фільм" у Клермон-Феррані.

Окремо слід відзначити музичне відео на композицію культової етнічної гьорл-групи "Даха-Браха" - "Татарин-братко" - яке складається з фірмових "дахових" барабанів, вогню, води та оптичного калейдоскопу.

Фестиваль короткометражного кіно Future shorts. Made in Ukraine стартував 31 червня поточного року в київському кінотеатрі "Жовтень" і триватиме до 30 липня.

Короткометражки Made in Ukraine - знову в Києві
Нагадаємо, Made in Ukraine - підбірка, що складається виключно з українських короткометражок та мультиків. До річниці співпраці з Україною у травні Future Shorts з добіркою фільмів вже побувала в Києві, Харкові, Одесі та Донецьку (з 24 по 31 травня).

12-15 ЛИПНЯ
кінотеатр "Баттерфляй-Ультрамарин"
вул. Урицького, 1-А
(ст.м. "Вокзальна")
тел: 206-03-70 

16 ЛИПНЯ-13 СЕРПНЯ
кінотеатр "Жовтень"
вул. Костянтинівська, 26
(ст.м. "Контрактова площа")
Тел.: 059, 417-30-04 (адміністратор),
417-27-02- бронювання квитків
Автовідповідач: 205-59-51

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: