Гайтана презентувала дитячий альбом

Альбом дитячих пісень від Гайтани нарешті побачив світ. Презентація платівки "Кукабарра" відбулась 16 грудня в театрі російської драми ім. Лесі Українки.

"Кукабарра" – це збірка пісень, кожна з яких присвячена одній з тем, актуальних для малюків. Гайтана цього разу виступила не лише автором композицій, але й сопродюсером цієї платівки.

"Чомусь сьогодні я хвилююсь більше, ніж перед презентаціями своїх "дорослих" альбомів, - поділилась Гайтана. - Я дуже рада, що завдяки альбому "Кукабарра" у дитячої аудиторії нарешті з’являться свої пісні".

Гайтана, діти
Гайтана презентувала дитячий альбом "Кукабарра"
Після презентації відбувся благодійний концерт, зініційований одним з українських мобільних операторів. На концерті побували діти-сироти з різних міст України. Саме для них того вечора Гайтана та "Діти Світла" (так співачка символічно охрестила дітей, які взяли участь у записі альбому) творили на сцені справжні дива. Особливе захоплення публіки викликали спільні виступи малечі з Гайтаною – співачка виглядала настільки щасливою та сяючою, що не залишала байдужим нікого.

По завершенні презентації діти отримали подарунки – солодощі та, звичайно, диски "Кукабарра".

Обкладинка альбому досить кумедна - пташка, яскраве блакитне небо та купа дітей, що тримаються за руки. 

Фото надане прес-службою співачки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: