ГАЙДАМАКИ порвали США своїм козацьким роком

Український гурт ГАЙДАМАКИ відіграв турне у США та Канаді. Гурт зіграв на фестивалі української культури "Soyuzivka Cultural Festival".

Турне ГАЙДАМАКІВ Північною Америкою через Нью Йорк, Едмонтон, Вінніпег, Калгарі і Дофін став пригодою, повною захвату та визнання.

Отож, у Нью-Йорку ГАЙДАМАКИ грали на фестивалі української культури "Soyuzivka Cultural Festival", який щороку збирає тисячі американців та канадійців українського походження, людей з Австралії, Німеччини, Аргентини, Іспанії, Італії: це тризуби на потужних машинах, на одязі, на тілі у вигляді татуювань – справжній культ України.

"Нас сприймали круто. Для американців така музика – культурний шок. Люди не могли підібрати слів, казали: "Де ви їх взяли? Що це таке взагалі? Давайте ще". В Америці вся сучасна музика побудована на трьох китах: джаз, блюз, рок-н-ролл. Все, від Madonna до "Metallica" має одні й ті самі акорди. Цілі великі оркестри з Бродвею грають цими акордами. Всі радіо від Аляски до Мексики транслюють цю музику. А в реалізації ідеї американцям немає рівних у світі, тому усі форми поєднань цих кількох акордів доведені тут до досконалості. Натомість, майже все, що потрапляє до Америки з інших світів не має цього характерного блиску, - каже Олександр Ярмола, ГАЙДАМАКИ. - Але вже якщо приїжджає хтось, хто працює на високому рівні та ще відрізняється від усього традиційно-американського, то його там порвуть на частини. Так було колись з британцями "The Beatles" та "The Rolling Stones", так було з німецьким "Rammstein". Ми, ГАЙДАМАКИ, звичайно всі "з Василькова", але у себе на подвір'ї з частин від різних моторів склепали свій "Harley-Davidson".

В Канаді ГАЙДАМАКИ двічі зіграли на великому open-air "Calgary Folk Music Festival", у містах Вінніпег та Едмонтон та у якості "спеціального гостя з України" на "Canada's National Ukrainian Festival" у Дофіні. Перші концерти ГАЙДАМАКІВ відбулися в Канаді рік тому – звідси почалося відкриття музикантами американського континенту. Тур і цього року і минулого вийшов незабутнім.

Читайте також:

ГАЙДАМАКИ отримали польську премію за "Кращий альбом"

"Гайдамаки" порвали Sziget козацьким роком

"Гайдамаки" виступили на фестивалі у Кустуріци

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: