Гайтану на "Євробаченні" переслідують негаразди

Дата публікації
Гайтану на "Євробаченні" переслідують негаразди

Гайтана виступатиме у фіналі 25-тою / karpatnews.in.ua

На прес-конференції переможної десятки другого півфіналу "Євробачення" Гайтана витягнула 25-й номер, під яким виступатиме у фіналі.

На сцену фіналу "Євробачення" Гайтана вийде майже останньою, щоправда, співачку це не засмучує, а її продюсер Едуард Клім навіть шалено радіє, бо вірить у магію чисел.

"Сьогодні, коли я витягнула номер 25, продюсер знову у захваті – це ж 2 плюс 5, це 7!", - розповіла вона.

Гайтана вийшла одразу зі сцени, у вінку з піон, (до речі у неї тут щодня на голові розцвітає нова клумба: то лілії, то троянди, то тюльпани – ред. ТСН).

Гайтана - єдина переможниця, яка прихопила з собою на прес-конференцію два національні прапори - малий і великий.

"Почуваюся щасливою. Це був для мене, як іспит. Трохи хвилювалась, а зараз щаслива. І сподіваюся, що Україна щаслива теж!", - перше, що сказала українка після жеребкування.

Едуард Клім вірить у магію чисел / karpatnews.in.ua
Хвилювання Гайтани не марні. У Баку співачку перслідували негаразди. Спочатку одного танцівника не випустили з аеропорту, тоді вирішили, що замість нього танцюватиме хореограф. А напередодні півфінальноо виступу, кількість танцівників продюсерська група співачки вирішила скоротити до 4-ох. Бо танцівник, який відкривав Гайтанине шоу і виходив поперед артистки видавався вкрай яскравим і перебирав на себе увагу.

Виникли проблеми і з дизайнерськими туфлями співачки. На репетиції взуття, за яке віддали купу грошей, зламалось. Але врешті нові туфлі з України таки встигли передати до початку виступу.

Що буде на фіналі, каже Гайтана, лише Богу відомо.

Крім того, вона вибачилась перед українськими журналістами, що відмовляла в інтерв'ю. Так її напутили попередні учасниці конкурсу: "Мені говорили і Кароліна, і Свєта Лобода, і Руслана, і всі інші: "Просто бережи сили, дитинко, бережи сили". Тому, ви мене вибачте, ми абсолютно не через гордість свою не хотіли давати інтерв'ю. Тому що я коли себе віддаю, то віддаю всю".

У фіналі Гайтана пообіцяла виступити ще краще / AFP
В ексклюзивному інтерв'ю ТСН співачка запевнила, що у фіналі співатиме ще краще і передала меседж прихильникам.

"Давайте любити один одного і поважайте один одного, тому що весь світ - це одна велика сім'я. Я з цією метою приїхала сюди, в Азербайджан, щоб сказати світові, що Україна - це дуже гостинна країна, яка хоче бути сім'єю з усім світом!", - наголосила фіналістка "Євробачення-2012".

Зазначимо, фінал "Євробачення" відбудеться у суботу 26 травня, о 22:00 за Києвом.

Наступна публікація