Гламурна красуня Віра Брежнєва перетворилася у солдатку Джейн

Віра зізналася, що з дитинства мріяла служити в армії і обожнює мілітарі-стиль.

віра брежнєва_1
Віра Брежнєва перетворилася у солдатку Джейн
Тендітна блондинка Віра Брежнєва на час перевтілилася в сильну і сувору солдатку Джейн.

Незабаром на російському телебаченны стартує нове шоу під назвою "Спеціальне завдання". У ньому артисти, спортсмени і люди непублічних професій змагатимуться у витривалості й силі духу на армійському полігоні. Учасникам належить на власній шкурі відчути всі принади армійського життя.

Вести шоу будуть Віра Брежнєва та Олег Тактаров. За визнанням співачки, вона з дитинства мріяла служити в армії, тому з радістю погодилася брати участь у проекті. А журнал HELLO! відзняв мілітарі-фотосесію, в якій перетворив чарівну співачку в не менш чарівну солдатку-амазонку.

До речі, вже відомо, кого торкнеться "осінній призов" у новий проект. Отже, в армію підуть служити: Юлія Ковальчук (співачка), Кирило Батішта (співак, "Банд'Ерос"), Олена Кулецька (модель), Авраам Руссо (співак), Артур Беркут (група "Арія"), Тетяна Овсієнко (співачка ), Аліса Богарт (актриса, "Марш Турецького"), Антон Степаненко (військкор Першого каналу), Сергій Астахов (актор, "На розі біля Патріарших", "Діти Арбата"), Микола Бандурин (актор, гуморист), Денис Майданів ( співак), Олексій Воробйов (співак), Вікторія Боня (телеведуча), Юрій Аскаров (телеведучий), Андрій Бурковський (актор, "Даєш молодь!"), Родіон Газманов (співак), Ендрю Нджогу (КВН), Антон Ескін (актор, переможець проекту "Жорстокі ігри") та ін.

Читайте також:

Віра Брежнєва стане зіркою реаліті-шоу

Віра Брежнєва і лікар Комаровський - "Найкрасивіші люди України"

Віра Брежнєва перетворилась на готичну принцесу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: