Глюк'oza розповіла, з чого почалася історія Глю з доберманом

В ефірі музичних телеканалів з'явився кліп на пісню "Сліди сліз", текст якої написала сама Наталя Чистякова-Іонова - Глюк'oza.

Співачка Глюк'oza випустила кліп "Сліди сліз", який розповідає, з чого починалася історія мультяшної дівчинки Глю з доберманом.

У кліпі розповідається, що змусило дівчинку Глю мстити всьому злу на світі. Історія мультяшки почалася в дитинстві, коли бандити вбили батьків дівчинки. Нещасна Глю зустріла старого, який прихистив її і навчив бойовим мистецтвам. Вона довго виношувала план помсти і в підсумку знищила всіх, хто був причетний до смерті її рідних.

Читайте: LOBODA знялася у блокбастері

Відразу після прем'єри Глюк'oza поділилася своїми емоціями на своїй сторінці у фейсбуці.

"Сьогодні в ротації на різних музичних каналах виходить мій новий кліп "Сліди сліз". Це мульт, але зовсім інший. По-перше, він дорослий, по-друге, ми вирішили розповісти, з чого починалася історія дівчинки Глю і чому! Він зроблений в стилі аніме. Все малювали мої друзі і дуже талановиті мультиплікатори з "Глюкоза Продакшн". Є там і пара приколів", - зізнається Наталя.

Читайте: Заборонений провокаційний кліп гурту "Вінтаж"

Співачка також розповіла, що приходить після недавніх пологів у форму і готується вразити новими музичними здобутками.

Наприкінці відео Глюк'oza на автобусній зупинці зустрічає свого майбутнього друга - песика добермана Дюка. З тих пір у всіх кліпах Глюк'oZи можна побачити її вірного супутника поруч.

Читайте також:

Напередодні пологів Глюк'oza організувала фотосесію в "ню"

Співачка Глюк'oza вдруге стала мамою

Глюк`oza: "Бути молодою мамою мені подобається"

Повʼязані теми:

Наступна публікація