Голі "ТіКи" заспівали про журналістів (фото)

27 жовтня гурт "ТіК" відзняв відеокліп на пісню "Света", присвячену вітчизняним мас-медіа.

Новий кліп вінницькому гурту "Тверезість і Культура" знімав відомий київський кліпмейкер Алан Бадоєв.

ТіК, Света, Бадоєв
"ТіКи" в трусах заспівали про "Свету"
"Нещодавно ми сиділи і говорили про те, що непогано було б попрацювати з іншим режисером, - каже Віктор Бронюк, лідер гурту "ТіК". - Адже, Роман Веркуліч зняв нам шість кліпів. Обговорювали те, що хотіли б попрацювати з Аланом Бадоєвим. А за пару днів нам зателефонували з його команди та сказали, що Алан в рамках нової акції хоче зняти нам кліп".

Відомий київський кліпмейкер Бадоєв вирішив, що починаючі талановиті гурти мають право на достойне відео. Тому разом зі своєю командою вони обрали такі гурти, як "Гуаш", "ТіК" та "Бумбокс", аби за абсолютно символічний гонорар зробити їм кліпи.  
"Мені набридло дивитись на неякісний музичний продукт, який заполонив телеканали. - каже Алан. - "ТіК" - яскравий гурт, але я вважаю, що ті кліпи, які у них є, не дотягують до їхнього рівня. Я зроблю їм яскравий кліп".

Пісню, на яку знімали відео, учасники "ТіКу" обрали самі. Як зізнався лідер гурту, журналісти часто ображаються, що про них немає пісень, тому вони заспівали про журналістку "Свету".

ТіК, Света, Бадоєв
ТСН.ua
Алан Бадоєв відзняв кліп гурту "Тверезість і Культура"
А от сам сюжет кліпу до мас-медіа немає ніякого відношення.
"Головне, що в кліпі не буде примітивізму, - запевняє Алан. - Гурт "ТіК" в свої руки бере стиліст, а-ля "Диявол носить Прада" (головну роль виконала стиліст Анна Асмехіна), яка намагається їх змінити, а хлопці не піддаються. В ролі кравчинь, які роздягають та одягають хлопців, будуть дівчата з балету "Турбо". Хлопці навіть будуть голими. У фіналі кліпу Анна все таки одягне "тіків", як вона хоче, але в кінці одяг порветься".

Розпочались зйомки кліпу тим, що зі стелі на підлогу падав великий ящик, розбивався і з нього виходив Вітя Бронюк, обвішаний безліччю музичних інструментів.
"З мене робили "Людину-оркестр". Обвішали барабаном, акордеоном, трубою, губною гармошкою, - каже Вітя. - Добре, що я не хворію на клаустрофобію, бо довелось в тому ящику просидіти близько години".

Фото спеціально для ТСН.ua Олена Гроза

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: