Голлівуд пішов на поступки

Голлівудські кіностудії підготували новий пакет пропозицій для страйкуючих сценаристів, що отримав назву "Нове економічне партнерство".

Голлівудські кіностудії підготували новий пакет пропозицій для страйкуючих сценаристів, що отримав назву "Нове економічне партнерство" (НЕП), повідомляє AP.

НЕП, зокрема, передбачає виплату винагород авторам сценаріїв фільмів, що продаються через інтернет, - одна з ключових вимог, що висуваються страйкуючими сценаристами.

Представники студій повідомили, що НЕП дозволить сценаристам претендувати на 130 мільйонів доларів додатково до тих 1,3 мільярда, які вони щорічно отримують як винагороду. Які-небудь інші деталі пропозиції, зробленої Гільдії сценаристів, вони уточнити відмовилися.

Представники профспілки сценаристів поки ніяк не прокоментували те, що поступила пропозиція їм від керівництва кіностудій. Наступний раунд переговорів сторін призначений на вівторок, 4 грудня.

Через страйк членів Гільдії сценаристів, який почався 5 листопада, припинені трансляції декількох десятків популярних телесеріалів і ток-шоу. Припинена робота над деякими кінопроектами. Страйк обходиться Голлівуду в 20 мільйонів доларів щодня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: