Голлівудський сценарист приїхав в Україну

Наступний мультфільм сценариста відомих голлівудських проектів "Мадагаскар" і "Лісова братва" Біллі Фроліка буде знятий в Україні.

Як повідомив сам Фролік на прес-конференції в Києві, українські продюсери анімаційної студії Umbrella Vision зацікавили його темою свого проекту, яка сподобалася йому, своїм ентузіазмом.

Крім того, за його словами на відміну від голлівудських студій тут у нього буде "більше можливостей зберегти авторську цілісність проекту".

Новий проект носить робочу назву "Лапи і шнури" (Paws & Wires), проте Фролік відмовився розкрити деталі майбутнього мультфільму, зазначивши лише, що він обов'язково міститиме окремі елементи сучасної української культури і менталітету.

Продюсер проекту Михайло Дудко повідомив, що мультфільм робитиметься за зразком найвідоміших американських проектів, таких як "Мадагаскар", "Льодовий період", "У пошуках Немо" і так далі.

Зокрема, за його словами, для озвучування героїв мультфільму планується запросити всесвітньо відомих зірок Голлівуду, для створення графіки будуть використані найостанніші досягнення анімаційної комп'ютерної техніки, а бюджет проекту ненабагато відрізнятиметься від бюджетів аналогічних американських проектів.

При цьому, відповідаючи на питання журналістів, Дудко зазначив, що проект повністю фінансується українськими спонсорами, у проекті працюватимуть тільки українські аніматори, в мультфільмі буде використана музика українських композиторів, а фонова симфонічна музика буде записана в Києві.

Як повідомив Дудко, реліз мультфільму запланований на 2009 рік і його дистрибуція розпочнеться в США, хоча не виключена можливість одночасної прем'єри кінопрокату в світі і в Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: