"Голос країни" залишили Дмитро Селянський, Денис Жупник, Оксана Комар та Яна Юдіна

Дата публікації
Перегляди
2873
Поділитись:
WhatsApp
Viber

За прихильність своїх зіркових тренерів та телеглядачів змагалися учасники команд Діани Арбєніної та Олександра Пономарьова.

Голос країни звучить щонеділі на телеканалі 1+1 о 20:15 / Фото: прес-служба
25 березня відбувся другий прямий ефір грандіозного вокального шоу "Голос країни. Нова історія". 

Глядачі своїм голосуванням надавали імунітет двом учасникам кожної команди, а тренер залишав у шоу ще двох. По четверо вокалістів пройшли у наступний ефір, а двоє – залишили "Голос країни".

Вперше за всю історію кращого пісенного проекту одне з крісел коучів було порожнє - Валерія не змогла бути присутньою на ефірі через те, що один з її концертів був запланований на цей вечір задовго до того, як вона прийняла запрошення брати участь у вокальному шоу.

Ефір відкрила команда вокалістів Діани Арбеніної на чолі зі своїм тренером. Вони виконали легендарну пісню гурту Кіно "Группа крови". Надалі у ефірі звучали пісні Стінга, Дженіфер Лопес, Скорпіонс, та багато інших. Одним з найяскравіших виступів, на думку зіркових тренерів, був виступ Галини Безрук з команди Олександра Пономарьова, якій під час виступу акомпанував на роялі сам зірковий тренер.

Також всіх коучів вразило чуттєве виконання романсу "Ищу ненужные слова" Кирилом Туриченком. Слова про справжнє кохання викликали у нього сльози. А найепатажнішим номером шоу був виступ Оксани Комар – на сцені палав справжній вогонь, а сама вокалістка співала рок-хіт гурту Аєросміт "Сrying" на даху машини. Фіналіст першого сезону "Голосу країни" Владислав Ситник у другому ефірі підтримав вокалістів. Він виступив разом з Павлом Смірновим та Кирилом Туриченком.

Для оголошення результатів першими на сцену піднялись учасники команди Олександра Пономарьова. Лідерами за кількістю глядацьких голосів стали Роман Болдузєв та Марія Яремчук. Олександр надав можливість продовжувати участь у шоу Галині Безрук та Кирилу Туриченко. Яна Юдіна та Оксана Комар залишили проект.

У команді Діани Арбеніної глядачі подарували імунітет Олександру Онофрійчуку та Павлу Табакову. Зірковий тренер, не стримуючи сліз, прийняла рішення залишити у шоу Павла Смірнова та Рождєна Анусі. Денис Жупник та Дмитро Селянський зійшли з дистанції.

Наступного тижня в прямому ефірі грандіозного вокального шоу "Голос країни. Нова історія" змагатимуться команди Олександра Пономарьова та Олега Скрипки.

Голос країни звучить щонеділі на телеканалі 1+1 о 20:15.

"Голос країни" залишили ще чотири учасники

"Голос країни" залишили ще чотири учасники

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2873
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація