Горбачова стала на коліна в шоу "Танцюю для тебе"

Солістка "Арктики" Оля Горбачова стала "темною конячкою" проекту "Танцюю для тебе".

Дівчина, яка стверджувала, що танці – не її "фішка", проявила характер і затанцювала. З самого початку пара Горбачова-Гладун виявилась в трійці лідерів проекту "Танцюю для тебе" по сумі балів журі.

Горбачова
Ольга не втрималась та стала на коліна перед Віктюком
У третьому турі вони встановили новий рекорд – отримали першу найвищу оцінку суддів - 10 балів за виконання румби. Так високо оцінив танець пари режисер Роман Віктюк, відзначивши творчий підхід Олі Горбачової і хореографа Дмитра Дікусара до постановки. Перед глядачами розгорнулась драма між Горбачовою та Гладуном через те, що Оля, за її словами "трішки закохалась" в іншого. Прямо під час танцю змінювалось вбрання солістки "Арктики" – три рази партнер зривав з неї шовкове плаття, під яким виявлялось нове. Через те, що на Олі було аж чотири плаття, Горбачова стала важити на три кілограми більше.

горбачова
За цю румбу пара отримала найвищий бал
Після закінчення третього туру Оля встала на коліна перед Віктюком, щоб подякувати йому за найвищий бал. На відміну від інших учасників шоу, ні Оля, ні Саша ніколи раніше не займались бальними танцями. Зараз Горбачова напружено репетирує танці і придумує костюми для четвертого туру.

горбачова
Зараз Горбачова готує нові сюрпризи глядачам "Танцюю для тебе"
"Перший танець буде красивим і романтичним, ми його повністю довірили Дікусару, - каже співачка. - А в другому танці за повною програмою відірвуся вже я і втілю всі свої еротичні ідеї в костюмах і в подачі номера. Діма був шокований моїми ідеями, на що я відповіла йому: "Я ж тобі беззастережно довіряю хореографічну частину, довір і ти мені творчу".

Поспілкуватись з героями проекту, переглянути фото та відео закадрового життя, поділитись враженнями та поставити запитання будь-кому з учасників проекту ви зможете на Інтернет-сайті dance.1plus1.ua

Фото надане прес-службою співачки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: