Гоша Куценко підрахував своїх дівчат

Російський актор та музикант Гоша Куценко розповів кому він присвячує пісні, адже кожна із них пов'язана з історією.

Нещодавно актор Гоша Куценко спробував себе в новому амплуа і записав сольний альбом "Май Ворлд". Прослухавши його пісні можна простежити всю історію романтичних стосунків Гоши із жінками.

"Ці пісні - дійсно мій світ", - зізнається Куценко. Наприклад, композиція під назвою "Гола" присвячена дівчині, з якою актор познайомився на знімальному майданчику в Києві: "Давно це було. Підійшов до симпатичної дівчини, кажу: я вам вірш написав. Вона усміхається: мовляв, і? Зачитав. Вона злякалася і втекла. А пісня залишилася".

Пісня "Дівчина Лєна" має наступну історію: "Товариш прийшов років п'ять тому з подружкою молоденькою, гарною. Я кажу:" Як вас звати?" "Лєна!" Чудово! Пісня готова! Тепер Олени вдячно закохуються в мою творчість після прослуховування цієї пісеньки".

Пісню "Ванту" новоспечений артист присвятив одній своїй подруг з Санкт-Петербурга: "Потім п'ятьох дівчат дезінформував, сказав, що це тобі, тобі, тобі. Ім'я ж там не фігурує".

Своїй першій цивільній дружині Марії Порошиній Куценко двадцять років тому написав перший вірш "Корвалол".

"Тоді це був такий блюз важкий, кислий, зараз адаптували, перетворили на диско", - поділився він.

Не забув Куценко і про свою нинішню кохану Ірину, з якою вони разом вже 8 років і незабаром планують весілля. "Хвилю" присвятив Ірині. Відпочивали з нею на Балі. Сварились. Вона, зла, пішла в бік океану, а в мене народилися рядки: "Неси, хвиля, її неси. На березі любити немає сил!" Ну і з усіма катастрофічними наслідками далі. Загалом, у мене ще на дві платівки є інформація! Кожна пісня - моя історія", - розповів Гоша.

Читайте також:

Гоша Куценко відмінив весілля через своїх батьків

Гоша Куценко вирішив одружитись

Через борги банк забере у Гоші Куценка будинок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: