Гребенщикову сьогодні 55 років

Сам музикант вважає, що ювілеї в житті святкують ті, кому нема чого святкувати в житті.

Крім того, Гребенщиков зізнався, що давно втратив інтерес до застілля. За його словами, він не великий їдок, а випити з друзями - цим музикант займається "регулярно вже багато років, на напівпрофесійній основі".

Борис Гребенщиков. Фото: newsmusic.ru
Сьогодні йому виповнилось 55 років
Розповів патріарх російського року і про кризу середнього віку:
"Я обговорював цю тему з одним своїм другом, журналістом з Лондона, він потішив мене: "Ти не відчуєш кризи середнього віку. У творця завжди така власна творча криза, що криза середнього віку на її тлі проходить просто непоміченою". Це мене потішило", - зазначив співак.

"Що далі - то більше я кайфую. Чим старшим я стаю - тим більше кайфую", - додав БГ.

У 2007 році Борис Гребенщиков отримав від свого духовного наставника ім'я Пурошоттама, що означає - той, хто виходить за межі будь-яких обмежень.

Борис Борисович Гребенщиков народився 27 листопада 1953 року в Ленінграді.

Як згадує сам БГ, грати на гітарі він навчився у віці 15 років: "Гітару я знайшов на смітнику, а грати бабуся навчила". У 1972 році разом з Анатолієм (Джорджем) Гуніцким БГ засновує гурт "Акваріум".

Склад учасників "Акваріуму" з того часу неодноразово змінювався, і тільки Гребенщиков залишається незмінним лідером колективу.

Більш ніж за 30 років творчої діяльності Борис Гребенщиков написав більше 500 пісень, кілька художніх творів. Він зіграв у кількох фільмах (найвідоміші: "Два капітана - 2" Сергія Дебіжева і "Ніжний вік" Сергія Соловйова) і організував власну радіопередачу "Аеростат".

25 листопада 2008 року в інтернеті з'явився альбом нового проекту Гребенщикова Aquarium International - Live at The Royal Albert Hall 2008.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: