Гурт Ot vinta заграв в болоті (фото)

Гурт Ot vinta зняв відео на пісню "Бабина тумба", що увійде до нового альбом гурту "Потом і кров’ю".

Зйомки кліпу відбулись у вересні на Львівщині. У відео "гвинти" вирішили продемонструвати нові костюми та штиблети, в яких планували розпочати новий гастрольний сезон. Але під час зйомок всі обновки було безнадійно зіпсовано, бо більшу частину знімального дня їм довелося провести в справжньому болоті.

Клоуны собрались в Мексике
Гурт Ot vinta зняв кліп на пісню "Бабина тумба"
"Раніше нам не доводилось працювати з такими схибленими режисерами, - каже Юрко Журавель, лідер гурту Ot vinta. - Ідея режисера Тараса Химича грати по коліно в болоті нам дуже сподобалась, тому ми зразу погодились. Шкода, що за кадром лишились колективні плавання на контрабасі, поглинання болотом відеоапаратури та інструментів і дружні рятування один одного від загибельних засмоктувань. А відмивання від багнюки та ряски в сауні всіх учасників процесу ледь не завершилось створенням нової сім’ї…".

От вінта
Без інтимних сцен у кліпі не обійшлося
Намагаючись розв’язати родинну таємницю, залишену у спадок бабцею, "украбіли" втопили робочий барабан, розтрощили дві акустичні гітари і контрабас - історичний інструмент, з яким Ot vinta стали переможцями фестивалю "Перлини сезону 1999" та об’їздили чимало міст України, Росії та Польщі. Жодна тварина, фотомодель, бабця чи тумба під час зйомок не постраждали.

Кліп "Бабина тумба" з’явиться в ефірі українських музичних каналів наприкінці жовтня. 

Фото надане прес-службою гурту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: