Гурт "Тік" помстився Сергію Звєрєву

Вінницький гурт "Тверезість і Культура" відзняв нове відео на пісню "Сірожине пірожино".

24 липня вінницький гурт "ТіК" окупував готель "Опера", адже саме там епатажний режисер Алан Бадоєв знімав кліп на пісню "Сірожине пірожино".

"Це нова пісенька, народилась вона тоді, як на базі ми знімали синхрони на пісню "Ще не вмерла Україна", - розповідає Віктор Бронюк, лідер гурту "ТіК".

Що ж до самого кліпу, то він буде про "короля гламуру" Сергія Звєрєва.
"Це відео буде про Сергія Звєрєва, - продовжує Бронюк. - Ми його не чіпали, він перший почав. Якось сказав, що в мене погана зачіска і ще щось там. Ми нікому не бажаємо зла, але той жанр, в якому працюємо, дозволяє нам робити стьоб та сатиру. Головне позитив".

"Цей кліп є продовження попереднього кліпу на пісню "Света". Але "Сірожине пірожино" буде ще більш епатажним, цікавим і в ньому буде ще більше перця.
І його також заборонить комісія з етики і моралі (сміється, - прим. авт). Ідея кліпу заключається в тому, що Сергій Звєрєв відбирає на вулиці хлопців, спокушає їх солодкими тістечками та перетворює на гламурних хлопців, також знімає деяке відео і продає його на аукціоні. Він виправляє їм обличчя, як у себе: силіконові губи і тд. Це наше сьогодення і ми його показуємо".

Зйомки кліпу гурту ТіК на пісню "Сірожине Пірожине"
Оголених хлопців у кліпі вистачатиме
А ще лідер гурту "ТіК" стане хірургом, який чаклуватиме над тілом "Звєрєва", якого у кліпі зіграє дівчина.
"Другу частину кліпу ми зніматимемо у клініці "Борис", - каже Віктор Бронюк. - І я хірургічним способом зроблю із Звєрєва "пірожино".

Сам Сергій Звєрєв про свою участь у кліпі не знає. Але режисер Бадоєв впевнений, що Звєрєв буде вдячний за увагу преси до його імені.

До речі, кліп матиме дві версії кліпу: хард та лайт.
"Версія для Інтернету буде з продовженням, - привідкриває секрет Алан Бадоєв. - На вулиці буде стояти манекен з поясом D&G, він підморгне хлопчику, який проходитиме повз нього. Хлопчик подивиться на пряжку і тут з'явиться ангел Вітя і скаже "Це перший крок", з іншої сторони з'явиться Сергій Звєрєв, який скаже "Раз не п*дарас", хлопчик проведе по його руці, зламає йому пальці і піде далі".

Фото Олени Грози та Юрія Білошкурського, спеціально для ТСН.ua

Читайте також:

У Києві "ТіК" відіграв антикризовий концерт

Голі "ТіКи" заспівали про журналістів

Кліп гурту "Тік" заборонили через цензуру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: