Гурт "ТІК" відзняв кліп на пісню про маму

Гурт "ТІК" відзняв відеокліп на пісню "Для мами". Роль Віктора Бронюка у відео зіграли 5 хлопчиків і одна дівчинка.

ТіК зняв кліп_7
ТСН.ua
Гурт "ТІК"
Днями Алан Бадоєв зняв відео на нову ліричну пісню гурту "ТІК" "Для мами". Щира присвята Віктора Бронюка своїй мамі перетворилася на зворушливий художній фільм у якому "ТІК" з'являється лише на кілька секунд, а Бронюка від народження і до зрілості зіграли 5 хлопчиків і одна дівчинка.

"Сама пісня дуже контрастує зі всім тими роботами, які ми раніше робили, - розповів Алан Бадоєв. - І, звичайно, мені хотілося зробити дещо несподіване і незвичне для гурту "ТІК". Зйомки тривали майже три дні, події відбувалися більше, ніж на 10-ти локація. Ми не хотіли показувати просто гурт "ТІК", який співає оду мамі і створили історію про справжні цінності, про материнство взагалі, про жінку з її страхами і тривогами, про справжнє кохання і про те, як із хлопчика виростає музикант і чоловік, який не забуває про найголовніше: про вдячність своїй мамі. Ми свідомо змішали часові рамки у відео, щоб не було ефекту "ретро" і супер сучасності, а знімальна група та актори, які зіграли Віктора Бронюка і його батьків, віддавали частинку себе у кожному кадрі".

Пісня "Для мами" була написана у черговому турі, напередодні ювілею мами Віктора Бронюка. Спочатку гурт не планував її офіційно записувати, але "Для мами" почала жити своїм життям. І одного разу Бронюк почув її від зовсім чужих людей і в не найкращому виконанні. Після того було схвалено рішення записати пісню, як належить.

"Це присвята всім нашим мамам. Ми так часто забуваємо допомагати рідним, телефонувати, спілкуватися і казати "Дякую". Історія, яку знімає Алан Бадоєв не автобіографічна. Мені здається, що кожен впізнає у ній себе", - сказав Віктор Бронюк.

Читайте також:

У лідера гурту "ТІК" народився син

Спокусливі ніжки та бюсти - "Чоловіче щастя" гурту "ТіК"

Бронюк з "ТіКу" нагодував Руслану вінницькою ковбасою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: