Гурт ТНМК влаштував справжню ReФорматЦію

Гурт "Танок на Майдані Конго" презентував новий альбом та відзняв кліп на пісню "Ты-то кто?".

В понеділок, 25 травня, гурт ТНМК презентував новий альбом під назвою "ReФорматЦія-2.2". В збірці можна почути такі гурти, як Димна Суміш, Піккардійська Терція, Хорта, Флайза, Перкалаба, Десь Поруч, Способ & Funkynostra, VOID, Harvard, Встречная Тяга, 7-г клас СШ№ 185 г. Києва, Славу Флеша, MAXCHORNY, Major, Олександра Слуцького і Dr. on.

"ReФорматЦія-2.2" - це друга частина альбому переробок і реміксів, - розповідає Фоззі, учасник гурту. - Презентація альбому відбулась в Інтернеті. В першу добу було 500 закачок. Ми виклали альбом для безкоштовної закачки, але взамін просили допомогти 12-річному Колі Шевченку, який хворий на лейкоз і йому терміново потрібна операція. Всі подробиці є на нашому сайті".

Як зізнались "танки", після "ReФорматЦії" вони одразу приступили до запису нового диску.

"Зараз готуємо новий альбом, який записуємо на власній студії, якщо все буде гаразд, то восени випустимо його", - сказав Фоззі.

ТНМК
Гурт ТНМК влаштував другу ReФорматЦію
Тим часом гурт відзняв новий відеокліп на пісню, яку вони виконали дуетом з російською співачкою Тетяною Зикіною.
"Наш дует - ініціатива російського лейблу "Реал рекордс", - продовжує Фозз. - Вони захотіли, щоб ми зробили версію Таніної пісні. Записали кілька треків. В її пісні ми співаємо шматочок російською мовою, а вона у нашій - українською".

Режисером кліпу був Фагот, який вже знімав кліпи ТНМК на пісні "Темно", "Мушу йти".
"Режисером кліпу був Фагот, продовжує фоззі. - Справа в тому, що такого режисера, який би нас зараз влаштовував зараз немає. А Фагот чудового розуміє, що треба робити".

Сюжет кліпу на пісню "Ты-то кто?" заключається у конфлікті між чоловіком та жінкою (Фаготом та Зикіною), а от чи трапляються конфлікти на знімальному майданчику Фоззі сказав так:

"Конфлікти бувають, особливо, коли гурт складається із семи чоловік. Але колектив характеризується не наявністю конфліктів, а вмінням їх "розрулювати". А так, як ми в першу чергу друзі, а потім учасники одного гурту, то все вирішуємо. Посварились, а наступного дня вже все забули".

Читайте також:

Фоззі із ТНМК у Києві презентував книгу "Ели воду из-под крана"

У Празі ТНМК пили пиво та знімали кліп

"Танки" присвятили пісню "Темно" пам'яті Пелиха

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: