Гурт "ВВ" порибалив у Неаполі

Український гурт "ВВ" побував в Італії, де не лише відіграв повноцінний концерт, але й встиг порибалити.

11 липня у старовинному італійському Неаполі стартували Дні Української Культури. На батьківщині неаполітанської пісні, де мешкає найбільша українська громада Італії, вперше в історії міста зібралися представники діаспори з різних куточків Італії, а також гості із Польщі, Португалії та Франції.

Свято розпочалося концертом гурту "Воплі Відоплясова", які своїми першими акордами миттєво згуртували біля сцени земляків з різних куточків Європи. Під живу українську пісню всидіти на місці не змогли ні діти, ні навіть літні люди.

"Лети, моя мила сестро, лети за чужі моря..." співав того вечора Олег Скрипка своїм співвітчизникам, подібні контакти з якими надзвичайно важливі для наших заробітчан. Адже ці люди, вирушивши за моря шукати кращого життя, повноцінно зберігають увесь колорит України – об’єднуються у громади, створюють культурні центри і спілкуються виключно українською. За словами Генерального консулу України в Неаполі, за весь час, що українці знаходяться тут, вони вперше відчули себе справжніми українцями, таких оплесків в Італії не було ніколи.

На ранок після концерту вдячні організатори запросили "вевешників" на риболовлю, якою так славиться Неаполітанська затока. Проте цього разу фортуна посміхнулась лише завзятому рибалці Олексію Мельченку, на гачок якого скочило двійко невеличких сардинок, а решті музикантів довелося задовольнитись медитаціями на пленері, цілющим середземноморським повітрям та спогляданням вулкану Везувій.

Читайте також:

Олег Скрипка з друзями влаштував суботник

Олега Скрипку висунули у президенти України

Скрипка влаштував українські вечорниці у Москві
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: