Хабенський + Джолі = ?

Американська актриса Анджеліна Джолі зіграє в першому голлівудському фільмі Тимура Бекмамбетова.

У Костянтина Хабенського і Анджеліни Джолі буде роман
Американська актриса Анджеліна Джолі зіграє в першому голлівудському фільмі творця Дозорів Тимура Бекмамбетова - Wanted. Ролі в картині зіграють Морган Фрімен, Джеймс Макевой і Костянтин Хабенський.

За сюжетом у Джолі та Хабенського буде пристрасний роман, а значить і постільні сцени. "У Хабенського буде дуже весела і несподівана роль. Найближчим часом зйомки картини почнуться в Празі", - розповів журналістам Бекмамбетов. Після кончини свого батька головний герой дізнається, що він був кілером. Молода людина тут же влаштовується на службу в банду найманих убивць, де служив його батько. 

Таким чином, це спростовує чутки про те, що російського актора Гошу Куценка запросили в голлівудський фільм під назвою 164, де антикілер повинен був грати з голлівудською актрисою Анджеліною Джолі. Прес-секретар Куценка навіть розповів про постільні сцени, які плануються у Гоші й Анджеліни. Майже два місяці Куценко вивчав англійську мову в Америці й брав уроки танців, оскільки за фільмом його герой - чудовий танцюрист. Проте Джолі надала перевагу фільму Бекмамбетова.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: