Хабенського нагородили

Костянтин Хабенський і Валентин Гафт одержать премії Станіславського.

Актори Костянтин Хабенський і Валентин Гафт стали лауреатами премії імені Станіславського за 2007 рік. Офіційна церемонія нагородження відбудеться 17 грудня 2007 року.

Костянтин Хабенський
Хабенський прославився завдяки серіалу "Забійна сила"
Костянтин Хабенський (номінація Краща чоловіча роль), а також актриса Поліна Кутепова (Краща жіноча роль) відмічені не за окремі спектаклі, а "за сукупність заслуг" у своїх театрах - МХТ і Майстерні Петра Фоменка.

Валентин Гафт одержить премію імені Станіславського "За внесок у розвиток акторського мистецтва".

У режисерських номінаціях нагороди одержать хореограф Джон Ноймайєр і постановник Крістоф Марталер. Обидва режисери покажуть на фестивалі "Сезон Станіславського" свої роботи. Ноймаєйер - балет Чайка, а Марталер - спектакль Фама театру Klangforum Wien.

Кращими театральними педагогами названі Олег Кудряшов (РАТІ) та Андрій Дрознін (Щукінське училище).

У категорії Театрознавство відмічений Олег Фельдман, найбільший дослідник спадщини Всеволода Мейрхольда.

Костянтин Хабенський прославився завдяки серіалу "Забійна сила", в якому він зіграв Ігоря Плахова. Ще однією роллю, що принесла йому популярність став Саша Гур'єв у фільмі Філіпа Янковського "У русі". Пізніше Хабенський знову знявся ще в одному фільмі Янковського – "Статський Радник". Славу Хабенському принесли також фільми "Нічний дозор" і "Денний дозор".

Зараз Костянтин Хабенський знімається в головній ролі в серіалі Колчак і готується до зйомок у фільмі "Домовий" з Володимиром Машковим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: