Хоча Скрипка і хоче, але "ВВ" на "Євробачення" може не поїде

Лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка не бачить спонсорів для організації промо-туру "Євробачення-2009", однак вважає, що участь його групи дозволила б підняти рівень конкурсу.

Лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка не бачить спонсорів для організації промо-туру "Євробачення-2009", однак вважає, що участь його групи дозволила б підняти рівень конкурсу.

Про це музикант повідомив у Москві, де виступив із концертом.

Він скептично оцінює свої шанси представляти Україну на "Євробаченні-2009" у Москві і зазначив, що "дуже великий відсоток, що ми (група "ВВ") не поїдемо".

Музикант пояснив, що коли подавалась заявка від гурту "Воплі Відоплясова", у цей час він перебував за кордоном.

"Зараз я з'ясував ситуацію і зрозумів, що на сьогоднішній день це неможливо. Потрібно тур зробити, знайти спонсорів і все таке. Я не бачу партнерів для цього", - додав він.

При цьому лідер "ВВ" сказав, що хотів би взяти участь у цьому пісенному конкурсі.
"Я хотів би займатися усім, що може бути зроблено професійно і цікаво", - зазначив він.

На думку Скрипки, участь у "Євробаченні-2009" гурту "ВВ" дозволила б підняти рівень конкурсу.

"Проблема не в самому конкурсі, а в рівні виконавців. Колись на "Євробаченні" виступали цікаві колективи. Згадайте той же АВВА. Можливо, туди намагаються потрапити цікаві гурти і зараз, але ми цього не бачимо. Хоча, наприклад, у цьому році на конкурс від Франції поїде Патрісія Каас. Нашими спільними зусиллями ми могли б зробити цей концерт цікавішим ", - сказав він.

Скрипка зізнався, що його приваблює можливість виходу на європейську аудиторію. "Звичайно, було б добре ще й перемогти. У кінцевому підсумку, навіть для європейського глядача презентація Україною музики, яку виконує наш гурт, було б правильнішим. Естради повно скрізь. Потрібно побільше екзотики", - сказав він.

Читайте також:
Скрипка та Лобода штурмуватимуть "Євробачення-2009"
Олег Скрипка слухає шансон
Скрипка влаштував вечорниці в Парижі


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: