"Хостел-2"

Продовження фільму жахів, який наробив стільки галасу минулого року, схоже, обійде Україну стороною.

"Хостел-2", який 26 липня вже виходить у російський прокат, у нашій країні швидше за все опиниться під забороною, так само як і перша частина.

За офіційною версією, це пов'язано з тим, що жоден вітчизняний прокатчик не звернувся з клопотанням про отримання дозволів на публічну демонстрацію цієї стрічки в Міністерство культури.

Нагадаємо, що 16 березня 2006 р. Міністерство культури і туризму України, врахувавши думку громадськості та експертної групи, заборонило кінопрокат фільму, якою викликав неоднозначну реакцію в середовищі європейських кінокритиків і громадськості. Комісія тоді мотивувала свій вирок низькою художньою цінністю стрічки і можливою шкодою для здоров'я психічно неврівноважених громадян і молоді.

"Звичайна людина, – говорили критики, у тому числі і українські – підсвідомо лякатиметься туристичних "послуг" фабрики смерті, що пропагуються в "Хостелі". Якби у нас був нормальний уряд, то в будь-якому європейському суді ми виграли б позов до авторів фільму щодо розпалювання ненависті до нашої держави. Уявіть, як діють на психіку, наприклад, доброчесного японського буржуа слова героя фільму: "Не турбуйтесь, все буде в порядку... Це Прага, а не Україна". Чи захоче він після побаченого подорожувати по нашій країні?"

В "Хостел-2" цього разу в сумно відомому словацькому хостелі зупиняється квартет американських дівчат, а не хлопців. Вельми очевидно, що фільм знову стане успішним, тобто збере потрібну суму в прокаті. Поки треш-колажі Родрігеса і Тарантіно ("Доказ смерті", "Планета страху") з тріском провалюються в прокаті, навколо "Хостела-2" розгорається неабиякий скандал, який швидше за все приведе до того, що фільм за лічені секунди буде зведено в культ, так само, як і всі фільми, до яких приклав руку Квентін Тарантіно.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: