Ігор Вєрнік став музичним продюсером у "Шоубіз"

Український режисер Семен Горов вирішив показати, яким є вітчизняний шоу бізнес.

Вивчивши таємницю сучасної поп-індустрії, режисер Семен Горов, тепер знімає кіно про шоу бізнес. У ролях Ігор Вєрнік, Михайло Тарабукін і весь цвіт українського та російського шоу бізнесу.

У жовтні Горов приступив до зйомок масштабного кінопроекту про те, як і з чого роблять зірок, про хитрощі і жорстокі прийоми продюсерів, про те яким смішним і ризикованим буває шлях до слави і валізи грошей. Робоча назва фільму "Шоубіз". У планах - 12 серій іронічного, пригодницького фільму. А ролі в ньому виконують як актори-професіонали, так і реальні персонажі зі світу шоу бізнесу - музиканти, телеведучі, відомі тусовщики, світські особи, які "грають" самих себе.

За сюжетом фільму четверо молодих людей випадково потрапляють в шоубіз-тусовку. Все це викликає у хлопців шок. Але хто б міг подумати, що зірки - цілком земні створення, хоча й абсолютно повні божевільних "заморочок".

Зйомки фільму "Шоубіз"
Гурт Green Grey знявся у фільмі
Днями завершилися зйомки першої серії фільму. У ній були задіяні Ігор Вєрнік, Михайло Тарабукін, Дар'я Трегубова, Аня Добридньова з дуету "Пара Нормальних", Мурік і Дізель з "Грін Грей". Особлива роль в "пілотній" частині "Шоубізу" була відведена Богдану Титомиру, ось тільки з російським музавторитетом сталася велика неприємність в московському аеропорту. Прямо перед вильотом Титомира "обчистили" - забрали сумку з документами, так що на цю зйомку до Горова він не з'явився, за що і був благополучно перенесений в наступну серію фільму. Титомир з'явиться в "Шоубізі" трохи пізніше. Поки ж пристрастей, переживань і казусів і без нього вистачало.

Частину епізодів знімали в одному з нічних клубів Києва. Саме тут за сюжетом трапляється фатальна зустріч відчайдушних друзів з шоу бізнесом. Роль одного з головних героїв, який має пройти випробування, виконує молодий російський актор Михайло Тарабукін ( "Не думай про білих мавп", "Розвідники. Останній бій" та ін.) Актор Ігор Вєрнік знімається в ролі маститого музичного продюсера. Аня Добриньова з вже достатньо відомих виконавців заради фільму перекваліфікувалася в починаючу співачку, а телеведуча Дарина Трегубова, згідно зі сценарієм, не на жарт знахабніла, а все тому, що вона грає дуже настирливу журналістку.

За задумом авторів в кожній із серій фільму, крім головних героїв будуть задіяні українські та російські зірки, які будуть грати самих себе.

Читайте також:

Українські VIPи перевтілились у вампірів, павуків та Міккі Маусів

Рудьковський прийшов подивитись на нову підопічну Фальоси

Харчишин та Ступка прийшли подивитись на елітні годинники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: