Інґмар Берґман у Києві

У четвер, 14 червня, у Києві стартує кінофестиваль знаменитого шведського режисера Інгмара Бергмана.

У четвер, 14 червня, у Києві стартує кінофестиваль знаменитого шведського режисера Інґмара Берґмана. У програмі заявлено дев’ять картин класика світового кінематографа, що будуть демонструватися протягом дев’яти днів. У центрі всіх робіт режисера - історії людських доль та взаємин.

Покази почнуться стрічкою "Сунична галявина", що була відзначена Оскаром у 1960 році і Золотим Ведмедем на Берлінському кінофестивалі в 1958 році. Картина оповідає про літнього професора зі Стокгольма, що вирішує відвідати місця своєї молодості, зустрічаючи на шляху старих знайомих та коханих.

Фільм "Посмішки літньої ночі", що здобув приз у Каннах у 1956 році з формулюванням "за кращий поетичний гумор", вважається єдиною комедією Берґмана. В основу цієї стрічки покладено історію відносин адвоката та його юної дружини. За словами самого Берґмана, єдиний його фільм, де кожен кадр ідеальний - це "Дієприкметник". Нагороджена статуеткою Оскар у 1962 році стрічка оповідає про нерозділену любов учительки до священика.

"Шепіт і крики" - це фільм, що приніс Інґмарові Берґману справжню популярність в Америці. У стрічці розповідається про трьох сестер, одна з яких хвора на рак. Також буде показано картини "З життя маріонеток", "Осіння соната", "Персона", "Після репетиції" і "Сьома печатка".

Фестиваль відбудеться в столичному кінотеатрі "Київ". Початок сеансів - у 19:30 і 21:15. Вартість квитків - 25 грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: