Ірина Алегрова йде зі сцени, щоб зрозуміти "що таке життя"

Дата публікації
Перегляди
3202
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ірина Алегрова йде зі сцени, щоб зрозуміти "що таке життя"

Алегрова зізнається: за роботою сумуватиме

Імператриця російської естради Ірина Алегрова приїхала в Україну з прощальним турне.

Ірина Алегрова розповіла кореспондентам ТСН.Особливе, чим займеться після закінчення гастролей, а також поділилася деякими подробицями свого інтимного життя.

Прощатись з українськими фанами Алегрова розпочала з Одеси. І там розповіла, що від тепер її життя змінюється.

"Я присвятила цьому стільки років свого життя, що мені просто захотілося. Ви знаєте мені просто захотілося поїздити по світу подивитися на життя. Зрозуміти, що таке взагалі життя. Не жити від літака до поїзда, а звільнити у своєму житті місце і час для того, щоб ось може бути подивитися по бокам", - зізнається Ірина.

Алегрова зізнається: за роботою сумуватиме. Якщо шанувальники дуже попросять - вийде на сцену. Чутки, що бідувати співачка не буде, бо має власний бізнес, - спростовує.

"Я не купувала завод в Італії , я не переїжджаю на постійне місце проживання. Цього немає, коли буде я Вам повідомлю, я навіть порадію і навіть похвалюся. Може бути поки що немає", - каже співачка.

Особистим життям зірка теж не вихваляється. Про молодого брюнета, з яким нещодавно почала з'являтися на публіці і навіть заспівала - розповідає охоче. Але пояснює: Іван Баграмов - її колишній адміністратор. Талановитий музикант. І не більше.

"Варто мені людину вивести на сцену, або щоб зі мною поруч хтось виявився більше двох хвилин, більше ніж я сказала просто здрастуйте і мені завжди приписували романи. Ця юнак виріс на моїх очах, це син моєї найближчої подруги, він прекрасний музикант. Роману в мене знаєте як не дивно немає ні з ким. Не народився ще той за кого я піду заміж", - жартує співачка.

Саме відсутністю романів співачка пояснює свою гарну форму. В якій вона і вирушає в гастрольний тур Україною. Кілька пісень для нього написав - колишній адміністратор.

Ірина Аллегрова завершує співочу кар'єру

Ірина Аллегрова завершує співочу кар'єру

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3202
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація