Ірина Білик оголосила кастинг на володаря свого серця

Дата публікації
Перегляди
2375
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ірина Білик оголосила кастинг на володаря свого серця

Кореспондент ТСН.Особливе Іван Воробйов знявся з Білик / Фото: прес-служба

Ірина Білик шукає нареченого, і для цього влаштувала справжній кастинг.

Співачка Ірина Білик вирішила розпрощатися зі своєю самотністю. Щойно вона до неї звикла - як закортіло ще кращого. Колеги по цеху про проблему співачки знають і співчувають.

"Звичайно, вона не хоче бути самотньою. Звичайно, вона хоче знайти свого чоловіка, звичайно, вона хоче займатися сексом тричі в день. Чи знайде, я не знаю. Тому, що вона шукає ідеал", - зізнався ТСН.Особливе колишній Білик Дмитро Коляденко.

До того ж Ірині, вважає Дмитро, заважає її мінливість: "Просто вона любить міняти чоловіків - сьогодні один, завтра інший".

Допомогти Білик знайти єдиного і неповторного зголосилася краща подруга Ольга Горбачова, яка подзвонила їй сказала: "Іра, якщо ти хочеш вийти заміж, потрібно знімати про це кліп. Давай це буде кастинг наречених".

Горбачова дуже хоче, щоб історія з кліпу стала реальністю: "Щоб вона зустріла чоловіка, нарешті! Не танцюриста, не коханця, не Сергія Звєрєва - не дай Бог ще комусь таке пережити!"

Попереджати зірку, що на кастинг прийдуть справжні претенденти на руку та серце - не стали, але коли на майданчику з'явився актор Олексій Панін - прийшла черга дивуватися вже друзям співачки.

Актор зізнається: Білик йому подобається. Але вони - лише друзі.

"Ми взагалі спочатку вирішили, що я з'явлюся в кліпі в кінці, серед таких гарних молодих людей і раптом я зі своїм колгоспним обличчям. А тут виходить, начебто, якась така мила історія. У мене залишилося дуже багато, маса хороших вражень", - ділиться Панін.

Сама Білик ділитися власними враженнями від вчинку друзів не поспішає. Напевне, зробить це вже після прем'єри кліпу - у квітні.

Ззаначимо, що героєм кліпу Ірини Білик став наш особливий кореспондент Іван Воробйов. Йому двадцять п'ять, він дуже талановитий і надзвичайно гарний. Білик це теж помітила і і запросила його знятись у кліпі. За сюжетом, Іван допомагає співачці обирати найкращого чоловіка серед безлічі претендентів на її руку і серце.

Ірина Білик влаштувала кастинг наречених

Ірина Білик влаштувала кастинг наречених

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2375
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація