Jay-Z вибачився перед фанами U2

Репер Jay-Z визнав себе винним через те, що альбом гурту U2 під назвю "Songs Of Ascent" досі не вийшов.

Відомий американський репер Jay-Z визнав себе винним, перед фанатами рок-групи U2.

Музикант взяв на себе відповідальність за те, що затримується вихід нового альбому колективу. Спочатку ірландці планували випустити альбом, що отримав назву "Songs Of Ascent", до кінця минулого року, але фраза сказана Jay-Z їх змусила змінити своє рішення і знову повернутися до студії для того, щоб більш ретельно попрацювати над новим матеріалом.

U2_3
kp.ru
Гурт U2
"Я дуже винен. У 2010 році разом з групою U2 ми гастролювали по Новій Зеландії та Австралії. Там в одному зі своїх інтерв'ю для місцевої газети я сказав, вже не пам'ятаю точно, щодо тиску, який відчуває колектив такого рівня, бо щоразу прагнув відповідати своєму рівню стандартів. Через деякий час я знову зустрівся з Боно, і він мені зізнався, що фраза, сказана тоді під час гастролей, змусила його задуматися.

Всі учасники групи прийняли рішення знову повернутися до студії для того щоб ретельніше попрацювати над усіма новими треками, тому як цей альбом повинен стати настільки хорошим, наскільки це можливо. Я був дуже вражений. На четвертому десятку кар'єри група продовжує приділяти особливу увагу питанню якості", - розповів Jay-Z.

І сьогодні залишається великою загадкою день виходу нового альбому "Songs Of Ascent". 

Читайте також:

На концерті U2 в Москві міліція заарештувала міжнародних правозахисників

U2 заграли нові пісні на першому після перерви концерті

Beyonce подобається боротися з Jay-z

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: