Канадка Лара Фабіан запала на 21-річного Макса Барських

Лара Фабіан зіграла головну роль в мюзиклі "Мадемуазель Живаго" Алана Бадоєва і Ігоря Крутого, її партнером по зйомках став і Макс Барських.

"Мадемуазель Живаго" / Фото: facebook.com/Mademoiselle Zhivago
В Інтернеті з'явився довгоочікуваний трейлер "Мадемуазель Живаго", якого з таким нетерпінням вже майже два роки чекають шанувальники Лари Фабіан і Макса Барських.

Екранізацією 9 новел, що увійшли в цей глобальний музичний проект на музику композитора Ігоря Крутого, який так само виступив і як продюсер, режисер Алан Бадоєв займався два роки. Зйомки проходили в Києві, Львові та інших містах України.

Читайте: LOBODA зняла відео про нову расу людей

Головну роль в "Мадемуазель Живаго" зіграла канадська співачка Лара Фабіан. Їй довелося приміряти на себе різні образи - від ув’язненої концтабору Освенцим до Анни Кареніної. А в новелі "Зимовий букет" Лара зіграла закохану в російського солдата француженку. Його роль дісталася українському співаку і автору пісень Максу Барських.

"Мадемуазель Живаго" / Фото: facebook.com/Mademoiselle Zhivago
Спільною роботою з ним Фабіан залишилася задоволена.

"За час зйомок я "змінила" 9 партнерів, так що мені є з ким порівнювати. Макс - чудовий актор, він приголомшливо точно і швидко схоплює роль, з ним дуже приємно і легко працювати", - розповіла вона.

Читайте: Брежнєва, Боярська та ВІА Гра засвітилися у кліпі Макса Барських

Поки йшли зйомки, учасники проекту вкрай неохоче ділилися подробицями з журналістами. Адже задуманий Ігорем Крутим проект - гострий соціальний, піднімає вкрай болючі проблеми, а не чергова музична розважальна програма.

Днями попередив глядачів і режисер Алан Бадоєв: "Всіх шанувальників Лари Фабіан, Ігоря Крутого та Макса Барських чекає серйозне випробування на міцність".

Читайте також:

Алан Бадоєв змусив українок голитися налисо та їсти тарганів

Для Лари Фабіан і Макса Барських Київ засипали снігом

Бадоєв зніме 11 кліпів для Лари Фабіан

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація