Канделакі переплюнула російських зірок в гонорарах за рекламу

Дата публікації
Перегляди
2046
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Канделакі переплюнула російських зірок в гонорарах за рекламу

Кандедакі розбагатіла / Фото: facebook.com/tina.kandelaki

Російські знаменитості в локальних рекламних кампаніях таких грошей досі не заробляли.

Міжнародна косметична компанія Oriflame уклала з Тіною Канделакі дворічний рекламний контракт, що передбачає виплату гонорару в 2 млн. дол. Таких гонорарів за рекламу російські ще не заробляли.

Зірка буде не тільки зніматися в рекламі, а й брати участь в заходах компанії - ділитися професійним досвідом з клієнтами бренду.

"Тіна нас привернула не тільки красою, але й тим, що вона сприймається цільовою аудиторією як успішна сучасна жінка. Це дуже важливо для Oriflame, яка не просто торгує косметикою, а займається мережевим маркетингом", - стверджують в компанії.

Канделакі запевняє, що її якраз і привернула "ділова" сторона бренда Oriflame - він дає жінкам можливість здобути фінансову незалежність. Компанія, каже вона, погодилася, щоб телеведуча брала участь тільки в рекламі тих продуктів, якими часто користується. У підсумку вона буде рекламувати туш і помаду Oriflame.

Російські знаменитості в локальних рекламних кампаніях таких грошей досі не заробляли. Річний гонорар приблизно в 1 млн. дол. за зйомки в рекламі для російського ринку платить НБ "Траст", але це голлівудській зірці - кіноакторові Брюсу Віллісу.

Затребувані в рекламі російські знаменитості, такі як шоумен Іван Ургант, співачки Жанна Фріске і Крістіна Орбакайте, отримують по 300 000-400 000 дол. на рік.

Окремо стоять відомі російські спортсмени - їхні рекламні доходи набагато вищі, але отримують вони їх за участь в глобальних кампаніях.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2046
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація